Anderle Jiří (Pavlíkov u Rakovníka 1936)
Setkání v Boloňském lesíku, signováno dole uprostřed s věnováním Jiří Anderle, vpravo dole datováno 5. 9. 1983, kombinovaná grafická technika/papír, 65,5 x 49 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 22.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |